Všechno funguje jak má

Tak jsem si zase dovolil býti po 3 letech nemocen. Standardní průběh nemoci, vysoká horečka, návštěva lékaře, diagnóza chřipka. Na tom by nebylo nic zvláštního, každopádně s mojí frekvencí onemocnění nestíhám všechny změny v neschopenkách atd. Paní doktorka mi dala dva papíry B, C, které jsem donesl zaměstnavateli. Další dva papíry A, D byly vyplněny u doktorky. Předpokládám , že byly naskenovány ofaxovány, v pěti kopiích, každá zaslána na jinou adresu a tam se musí tak 120 tel skladovat. V době výpočetní techniky naprosto logický krok.

 Proč ale o tom píši, takhle minulý týden už jsem se cítil zdráv. Do práce jsem se po týdnu ležení v potu těšil. Dnes (po 9 devíti dnech) přijdu domů a ejhle, nezastihla mě doma kontrola o dodržování léčebného režimu práce neschopných pojištěnců. V tu chvíli jsem opravdu byl neschopný ale slov. Jen škoda že mě nehledali v práci. Tak si říkám že ten nový systém na správě sociálního zabezpečení opravdu funguje na 100 %. Nicméně nikdo za nic nemůže.

Pokud by se ještě v průběhu března ukazovalo, že provoz není rutinní, a stoprocentně bezchybný nebude nikdy, byla by to pro mne velmi vážná výzva, abych zvažoval, jestli jsem cíle, který jsem si předsevzal, dosáhl,“ řekl ministr v rozhovoru s Barborou Tachecí.

Kdyby alespoň řekli, že to prostě nefunguje a že jim je to moc líto. Na to, že nikdo za nic nemůže jsme si už zvykli. V pondělí si asi budu muset vzít dovolenou a celou věc min na 5 místech napravit, taktéž předpokládám že bude vyplněno dalších 50 lejster a za půl roku mi přijde upozornění, že jsem stále nemocen. Uvidíme, toto mě opravdu rozesmálo. Máte taky takovou zkušenost?

Mějte se Jirka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..