Všechno funguje jak má

Tak jsem si zase dovolil býti po 3 letech nemocen. Standardní průběh nemoci, vysoká horečka, návštěva lékaře, diagnóza chřipka. Na tom by nebylo nic zvláštního, každopádně s mojí frekvencí onemocnění nestíhám všechny změny v neschopenkách atd. Paní doktorka mi dala dva papíry B, C, které jsem donesl zaměstnavateli. Další dva papíry A, D byly vyplněny u doktorky. Předpokládám , že byly naskenovány ofaxovány, v pěti kopiích, každá zaslána na jinou adresu a tam se musí tak 120 tel skladovat. V době výpočetní techniky naprosto logický krok.

 Proč ale o tom píši, takhle minulý týden už jsem se cítil zdráv. Do práce jsem se po týdnu ležení v potu těšil. Dnes (po 9 devíti dnech) přijdu domů a ejhle, nezastihla mě doma kontrola o dodržování léčebného režimu práce neschopných pojištěnců. V tu chvíli jsem opravdu byl neschopný ale slov. Jen škoda že mě nehledali v práci. Tak si říkám že ten nový systém na správě sociálního zabezpečení opravdu funguje na 100 %. Nicméně nikdo za nic nemůže.

Pokud by se ještě v průběhu března ukazovalo, že provoz není rutinní, a stoprocentně bezchybný nebude nikdy, byla by to pro mne velmi vážná výzva, abych zvažoval, jestli jsem cíle, který jsem si předsevzal, dosáhl,“ řekl ministr v rozhovoru s Barborou Tachecí.

Kdyby alespoň řekli, že to prostě nefunguje a že jim je to moc líto. Na to, že nikdo za nic nemůže jsme si už zvykli. V pondělí si asi budu muset vzít dovolenou a celou věc min na 5 místech napravit, taktéž předpokládám že bude vyplněno dalších 50 lejster a za půl roku mi přijde upozornění, že jsem stále nemocen. Uvidíme, toto mě opravdu rozesmálo. Máte taky takovou zkušenost?

Mějte se Jirka

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..